A.Adamkienės fondas kviečia palaikyti filmo apie emigrantų paliktus vaikus kūrimą

Trumpametražio filmo „Anglijos karalienė pagrobė mano tėvus“ komanda pradėjo savo kelionę svajonės link. Šiuo metu vykdomi intensyvūs pasiruošimo darbai bei renkami finansiniai ištekliai, kad žiūrovus pasiektų pats geriausias rezultatas.

“Anglijos karalienė pagrobė mano tėvus” – tai trumpo metro filmas pasakosiantis apie šių dienų Pepę Ilgakojinę – vienišą mergaitę Mildą. Jos jau kelis metus išvykę tėvai vis negrįžta iš Londono, o mergaite rūpinasi teta. Vieną dieną Milda susipažįsta su moterimi, sugebančia ją įtikinti, jog tėvai yra pagrobti Anglijos karalienės ir privalo būti išgelbėti. Mergaitė leidžiasi į išbandymų kupiną kelionę, kur jos laukia didžiausias iššūkis – susipažinimas su savimi…

Ką nori pasakyti filmo kūrėjai? Pirmiausiai norime užtikrinti, kad tikrai ne smerkti ar teisti. Filmas ne apie suaugusiuosius, kurie išvažiavo. Tai pasakojimas apie vaikus, kurie lieka. Apie tuos, kurie vakarais rymo prie lango, brauko dienas kalendoriuje ir bėga tikrinti pašto dėžutės. Apie tuos, kurie tiki, kad jų nepamiršo, kad tėveliai sugrįš. Apie vaikišką fantazijų pasaulį, kuris padeda išgyventi ir norą būti kartu, kuris įkvepia kelionėms kad ir į pasaulio kraštą.

Kūrybinė grupė tiki, kad ši skaudi Euro-našlaičių (vaikų, gyvenančių be savo gyvų tėvų) tema turi būti iškelta. Tikėjimą stiprina visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ palaikymas, taip pat teigiamos reakcijos iš užsienio kolegų, su kuriais yra svarstomos koprodukcijos galimybės. Pokalbiai tarptautinių festivalių Klermone-Ferane ( Prancūzija) bei Berlyne metu įrodė, kad ši tema aktuali visame pasaulyje.

Praėjusią savaitę projektas, pavadinimu „The Queen of England Stole my Parents“ startavo didžiausioje tarptautinėje internetinėje paramos platformoje www.kickstarter.com, skirtoje kūrybiniams projektams. Kiekvienam prisidėjusiam, priklausomai nuo rėmimo sumos filmo komanda siūlo dovanų – nuo padėkos atviruko ar filmo ženkliuko, iki visos komandos atliekamos jūsų mėgstamiausios dainos ar prodiuserio kreditų titruose. Prisidėję prie projekto taip pat turėsite unikalią galimybę sekti visą filmo gamybos procesą, nes gausite kas savaitę rengiamą "The Queen of England Stole my Parents" ataskaitą.

Filmo kūrėjai bus labai dėkingi ne tik už finansinį indėlį, bet ir už žinios apie projektą sklaidą tiek socialiniuose tinkluose (filmo facebook: www.facebook.com/stolenparents), tiek iš lūpų į lūpas.

15 metų A.Adamkienės fondo veiklos įamžinta dokumentiniame filme.
Po 15 sėkmingų veiklos metų užsidaro Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondas
Lai nenustoja suktis gerumo karuselė
Įvyko Fondo remiamų mokyklų šventė Butrimonyse
Metus pradedame dovanodami knygas mokykloms


fb
Lyderių mokyklaDailininkų mokyklaEismo klasėVerslo mokyklaKnygnešysPaieška