Kėdainių vaikų globos namai "Saulutė"

Kėdainių vaikų globos namai “Saulutė” paruošė projektą: “POILSIO KOMPLEKSAS”: LAISVALAIKIO UŽUOVĖJA BEI SPORTO SALĖ”, 2001 02 28 dieną. Su šiuo projektu kreipėmės į p. Almos Adamkienės paramos ir labdaros fondą, prašydami finansinės pagalbos vaikų globos namams.

2002 metų pavasarį vaikų globos namai “Saulutė” gavo atsakymą, jog aukščiau minėtas projektas bus finansiškai paremtas. Gavome 16 000 litų finansinę paramą. Įgyvendinant šį projektą, buvo atremontuotos patalpos: sporto salė, treniruoklių kambarys, svetainė, įstatyti 8 nauji langai, apšiltintos sienos, pakeistos grindys nauja danga. Sporto salei buvo nupirkta sportinio inventoriaus (treniruoklis).

Vaikų globos namai “Saulutė” kaip įstaiga, gavusi fondo paramą, labai sustiprėjo. Įstaigoje nebuvo sporto salės, nebuvo ir svetainės, kur vaikai galėtų leisti savaitgalį, švęsti gimtadienius, ir kt. šventes. Dabar vaikai visa tai turi ir naudojasi. Jie labai džiaugiasi ir sugeba įvertinti suteiktą paramą.

P. Almos Adamkienės paramos ir labdaros fondui linkime stiprybės, energijos ir sėkmės darant gražius ir labai reikalingus bei gerus darbus Lietuvoje. Savo ruožtu, vaikų globos namuose “Saulutė” gyvenantys vaikai ir juose dirbantys darbuotojai džiaugiasi kartu su jumis bendradarbiaudami ir esame nuoširdžiai dėkingi fondui už suteiktą paramą.

KĖDAINIŲ VAIKŲ GLOBOS NAMAI “SAULUTĖ”, Vydūno g. 6 LT-5030 Kėdainiai, Tel/faks. (8 347) 5 55 31, direktorė Birutė Naruševičienė.

 

2008 m. filmas apie Kėdainių vaikų globos namus “Saulutė”


Metus pradedame dovanodami knygas mokykloms
Kalėdų karavano padėka
„McDonald‘s“ labdaros iniciatyvos metu surinkta 85 tūkst. litų
Jaunųjų talentų muzikos garsai, skirti Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai
Kalėdų karavanas ruošiasi kelionei


fb
Lyderių mokyklaDailininkų mokyklaEismo klasėVerslo mokyklaKnygnešysPaieška